טיסות לספרד

טיסות לספרד מישראל מגיעות בעיקר לשני יעדים מרכזיים: ברצלונה או מדריד. ליעדים אלו ניתן למצוא טיסות סדירות וישירות לכל אורך השנה, עם חברת אל-על, חברת איבריה הספרדית וחברות נוספות. משך הטיסה לספרד נע בין 4:45 שעות (לברצלונה) עד 5:20 (למדריד). בנוסף, אפשר למצוא טיסות לא ישירות עם מגוון חברות טיסה אירופיות, דבר העשוי להוזיל את מחיר הכרטיס אך מאריך את משך הטיסה בכמה שעות ואף ימים. לכל היעדים האחרים בספרד אפשר למצוא טיסות לא ישירות עם חברות תעופה מקומיות ואירופיות.

טיסות לברצלונה ולמדריד

טיסות לספרד נוחתות בשני נמלי התעופה הגדולים: נמל התעופה אל פראט (El Prat) בברצלונה ונמל התעופה בראחס (Barajas) במדריד. נמל התעופה אל פראט נמצא במרחק של כ-12 ק"מ ממרכז העיר, וגם נמל התעופה בראחס לא מרוחק ממדריד, כ-15 ק"מ. נמל התעופה בראחס עלול להיות מבלבל מעט, הוא גדול ויש לקחת מטרו (רכבת תחתית) כדי להגיע ממקום למקום בתוך נמל התעופה עצמו. משני נמלי התעופה קל מאוד להגיע לעיר באוטובוס, מטרו, מונית או רכב שכור.

 
 
 

טיסות ליעדים נוספים בספרד

בעיקר בחודשי הקיץ, חברות שונות מציעות טיסות ישירות, בדרך כלל צ'ארטר, ליעדים נוספים בספרד כמו פלמה דה מיורקה, מלגה, טנריף, ולנסיה, פמפלונה ועוד. טיסות אלו יוצאות לרוב במסגרת חבילות נופש, והחברות מציעות כרטיסי טיסה בנפרד למי שבוחר להפריד בין רכישת כרטיס הטיסה ובין בית המלון. 

 
 
 
ראו גם