טיסות למדריד

טיסות למדריד מישראל יוצאות במהלך כל השנה, מבן גוריון לנמל התעופה ברחאס (Barajas) המרוחק 15 ק"מ ממרכז מדריד. טיסות ישירות וסדירות למדריד מופעלות בדרך כלל על ידי חברת אל על או איבריה (Iberia) חברת התעופה המובילה של ספרד. זמן הטיסה למדריד הוא כ-5:30 שעות, וממדריד לבן גוריון כ-4:40 שעות. הרבה חברות מציעות טיסות לא ישירות למדריד, דרך ערים אחרות באירופה. משך הטיסה כולל עצירת ביניים משתנה, והנחיתה עשויה להיות גם ביום שלאחר ההמראה.
לרוב אין טיסות צ'ארטר למדריד (שלא כמו ברצלונה) ולכן בדרך כל לא משתלם לחכות לדילים ברגע האחרון, אלא להפך – להקדים ולרכוש כרטיס לטיסה הרצויה, לפני שהכרטיסים במחירים הנמוכים יחסית יאזלו.

יתרונות בטיסה למדריד

טיסות למדריד מומלצות למי שרוצה לטייל ברחבי ספרד, או לבקר באזורים נוספים. כבירת ספרד, מדריד מציעה שפע של אתרים יפהפיים ואטרקציות מעניינות ובהחלט כדאי להקדיש לה ביקור של כמה ימים. מדריד היא גם מרכז התחבורה של ספרד, מכאן יוצאות רכבות מהירות למגוון יעדים, כולל ברצלונה, סביליה, ולנסיה ומלגה, וכן אוטובוסים וטיסות פנים לכל נמלי התעופה המרכזיים בספרד. ממדריד אפשר גם להגיע לליסבון ברכבת לילה נוחה, ולמדינות אחרות האירופה.

ראו גם